МИ - ЧАСТИНА НЕЗЛАМНОЇ УКРАЇНИ!
Циклова комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання Олександрійського педагогічного фахового коледжу, розпочала педагогічну діяльність в новому 2024-2025 н.р. з єдиного уроку в Україні: "Ми - частина незламної України".
Україна – це символ незламності, мужності та сили. Незважаючи на всі виклики, український народ демонструє неймовірну єдність, стійкість та патріотизм. Дух українців залишається непохитним перед труднощами, і кожен з нас, хто бореться на фронті, навчає, працює, волонтерить чи підтримує своїх близьких, робить внесок у нашу спільну перемогу. Ми частина нації, яка довела, що свобода, гідність і незалежність – це найвищі цінності.
Ми - це майбутнє України, надія на світле і мирне завтра. Здобувачі освіти, діти України зростають в умовах великих викликів, однак їхній дух, мужність і віра в краще вражають. Сьогодні українські діти — не лише школярі чи студенти, вони є символами нації, що відновлюється, і тією ланкою, яка несе нашу культуру та традиції в наступні покоління.
Кожна дитина в Україні має право на мирне дитинство, на освіту і мрії, і наше завдання — захистити ці права, підтримка суспільства, навчання і допомога дають їм шанс вирости сильними та цілеспрямованими.
Студенти коледжу, показують надзвичайну стійкість: вони малюють картини, що надихають, пишуть листи підтримки захисникам, беруть участь у волонтерських ініціативах. Їхній оптимізм і надія є важливим джерелом натхнення для всіх нас.
Діти — це символ відродження України, її майбутні лідери, науковці, митці, і саме вони допоможуть будувати сильну, мирну та процвітаючу державу.
Педагогічна діяльність в Олександрійському педагогічному фаховому коледжі імені В.О.Сухомлинського, під час війни стикається з багатьма викликами, але водночас демонструє надзвичайну гнучкість і стійкість. Війна вплинула на освітній процес, але викладачі коледжу продовжують свою місію навчати та підтримувати здобувачів освіти, забезпечуючи їм доступ до педагогічної освіти в умовах надзвичайної ситуації.Ключові аспекти педагогічної діяльності циклової комісії викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання на 2024-2025 н.р.:
1. Очна форма навчання.
2. Психологічна підтримка студентів.
3. Забезпечення доступу до освіти для внутрішньо-переміщених студентів.
4. Інтеграція патріотичного виховання.
5. Волонтерська робота.
6. Адаптація освітніх програм.
7. Орієнтація на безпеку під час навчання.
Незважаючи на складні умови, викладачі комісії продовжують свою місію, допомагаючи студентам опановувати педагогічну науку, формувати компетентнісний підхід та залишатися сильними, навчаючи не лише академічних дисциплін, але й занять стійкості, людяності, взаємопідтримки та щастя.
Україна єдина!
Немає коментарів:
Дописати коментар