03.10.2024 року в Олександрівському педагогічному фаховому коледжі імені В.О.Сухомлинського в ході предметної декади психолого-педагогічнийх дисциплін проведено для педагогічного колективу коледжу методичний захід на тему: "Педагогічний перформанс успішних і щасливих людей"
Мета педагогічного перформансу успішних і щасливих людей, полягає в гармонійному саморозвитку педагогічного працівника через основи освіти та виховання, які сприяють не лише досягненню успіху, але й щастя в житті. Успішність і щастя в цьому контексті взаємопов'язані, тому що людина, яка є успішною в професійному житті є прикладом для наслідування в освіті.
Основні напрями педагогічного перформансу:
Занурення у всебічний розвиток особистості – це означає розвивати як інтелектуальні здібності, так і емоційний інтелект, моральні якості та соціальні навички. Такий підхід сприяє гармонійному життю, де успіх не є однобічним (наприклад, лише професійним).
Визначення життєвих цінностей – педагогіка успішних і щасливих людей акцентує увагу на вихованні таких важливих якостей, як відповідальність, емпатія, доброта, повага до себе та інших. Це формує внутрішню гармонію, яка є основою щасливого життя.
Розкриття критичного мислення та творчості – важливо, щоб людина вміла самостійно мислити, аналізувати ситуації, знаходити рішення проблем і проявляти креативність. Це робить її більш гнучкою у вирішенні життєвих завдань і сприяє як успішності, так і задоволенню від життя.
Пошук балансу між кар'єрою та особистим життям – навчити людину гармонійно поєднувати роботу, родину, хобі та відпочинок, не жертвуючи одним аспектом життя заради іншого.
Підтримка внутрішньої мотивації – виховання успішних і щасливих людей зосереджується на тому, щоб навчити учнів шукати мотивацію всередині себе, а не покладатися лише на зовнішні стимули. Це важливо для довготривалого відчуття задоволення і щастя.
Отже, педагогічний перформанс успішних і щасливих людей полягає у підтримці цілісної особистості педагога, яка живе гармонійно, відчуваючи себе щасливою та реалізованою в педагогічній професії і у різних сферах життя.
Немає коментарів:
Дописати коментар