З метою задоволення запитів та інтересів здобувачів освіти Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О.Сухомлинського у напрямі дослідницької діяльності історичного характеру, студентами випускних курсів спеціальності 013 Початкова освіта, 012 Дошкільна освіта, представлено ряд творчих робіт - статей, для участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції для студентів та молодих науковців "Вивчення та впровадження ідей Василя Сухомлинського в практику сьогодення" 09 жовтня 2024 року на базі Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка:
Костюкова Анна
Здобувачка освіти четвертого курсу фахової передвищої освіти, спеціальність 013 Початкова освіта. Олександрійський педагогічний фаховий коледж імені Василя Олександровича Сухомлинського, місто Олександрія.
Науковий керівник: директор, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист А. В. Литвин.
ЦІННІСНІ ОРІЄНТИРИ СПАДЩИНИ В. О. СУХОМЛИНСЬКОГО В СУЧАСНОМУ ОСВІТНЬОМУ ПРОСТОРІ
Лантух Дарія
Здобувачка освіти четвертого курсу фахової передвищої освіти за спеціальністю 013 Початкова освіта. Олександрійський педагогічний фаховий коледж імені Василя Олександровича Сухомлинського, місто Олександрія.
Науковий керівник – заступник директора з навчальної роботи, викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач-методист Л. Є. Максімова.
СУЧАСНІ МОЖЛИВОСТІ ВПРОВАДЖЕННЯ СПАДЩИНИВ. О. СУХОМЛИНСЬКОГО
Бут Анна
Здобувачка освіти другого курсу спеціальності 012 "Дошкільна освіта" фахової передвищої освіти Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені Василя Олександровича Сухомлинського, місто Олександрія.
Науковий керівник - голова циклової комісії психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання, викладач найвищої кваліфікаційної категорії, викладач педагогіки, викладач-методист Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О.Сухомлинського, О.О. Бикова.
ГУМАНІЗМ ВИХОВАННЯ У СПАДЩИНІ В.О. СУХОМЛИНСЬКОГО
Роботу у напрямі "Втілення ідей В.О.Сухомлинського в процес дошкільної, початкової та повної загальної середньої освіти" в коледжі висвітлила Анастасія Слободніченко, завідувач навчально-практичної підготовки.
Участь у конференції, що фокусується на спадщині В.О. Сухомлинського, надає унікальну можливість глибше вивчити педагогічні підходи цього видатного українського педагога. Сучасні освітні запити і потреби здобувачів освіти вимагають адаптації інструментів навчання до вимог часу, і спадщина Сухомлинського може стати важливим джерелом для розв’язання таких задач. Конференція дозволить інтегрувати його ідеї в освітній процес таким чином, щоб задовольнити інтереси сучасних здобувачів освіти. Основна мета участі – дослідити та обговорити можливості застосування педагогічної спадщини В.О. Сухомлинського для задоволення освітніх запитів та інтересів здобувачів освіти в сучасних умовах.
Педагогічні ідеї Сухомлинського, такі як гуманізм, індивідуалізація навчання, творче виховання і соціалізація, залишаються актуальними і можуть бути успішно інтегровані в освітній процес.
Участь у конференції, присвяченій спадщині В.О. Сухомлинського, є унікальною можливістю для педагогів, науковців та освітян розглянути, як педагогічні принципи Сухомлинського можуть задовольнити сучасні запити та інтереси здобувачів освіти. Це не лише сприяє підвищенню якості освіти, але й дозволяє краще зрозуміти потреби здобувачів освіти, створюючи інноваційне освітнє середовище на основі перевірених гуманістичних ідей.
Немає коментарів:
Дописати коментар