ОПЕРАТИВНИЙ ДАЙДЖЕСТ ПРОГРАМИ ПАРТНЕРСТВА

 

Циклова комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання Олександрійського педагогічного фахового коледжу                      імені В.О. Сухомлинського ініціювала педагогічну діяльність в ІІ півріччі 2024-2025 н.р. із     зустрічі 14.01.2025 р. у формі дискусійного майданчика на тему «Безпечне середовище в закладах загальної середньої освіти»  з педагогічним колективом закладу загальної середньої освіти  Ліцей № 10 Олександрійської міської ради Кіровоградської області та членами студентського самоврядування коледжу, з предметом обговорення освітнього середовища та його впливу на якість освітнього процесу з підготовки здобувачів фахової передвищої освіти освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Початкова освіта» галузі знань 01 Освіта/Педагогіка Олександрійського педагогічного фахового коледжу імені В.О. Сухомлинського.



Коммунікація суб’єктів освітнього процесу, згідно програми партнерства, сприяє забезпеченню ефективній взаємодії, між цикловою комісією викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання з роботодавцями, представниками студентського самоврядування коледжу,  для своєчасних  корекційних підходів до педагогічної діяльності, задоволенню інтересів та потреб здобувачів освіти, цифровізації та гуманізації освітнього процесу, узгодженню програм освітніх компонентів освітньо-професійної програми «Початкова освіта» з потребами сьогодення, програм практичної підготовки здобувачів освіти,  безпечних, комфортних умов для розвитку професійних та соціальних компетентностей  майбутніх фахівців початкової освіти закладів загальної середньої освіти.



Техніки ефективної комунікації:



     -         Зворотнього зв'язку.

-         Фокусування на досягненнях та результатах.

-         Чіткості та структурованості.

-         Невербальної комунікації.

-         Активного слухання.

-         Адаптації до співрозмовника.

-        Ефективного використання пауз.

-         Емпатії. Емоції мають значення!







Правила успішної комунікації:

-        Тон комунікаціям задає модератор співпраці, на основі вмотивованості суб’єктів процесу.

-        ПЛАНУЙТЕ  особистісні комунікації.

-        Дотримуйтеся власної СТРАТЕГІЇ та МЕТИ.

-        Визначте особистісну  ЦІЛЬОВУ АУДИТОРІЮ та фокусуйтеся на них. Знайте їхні потреби, нахили та інтереси, острахи.

-        СПРОЩУЙТЕ. Особистісна мета —  завжди бути раціональними, бути правильно зрозумілими та цікавими. позбавляйтеся формальних слів, штампів, абревіатур, зайвого пафосу, використовуйте символи та цифри для спрощення інформації, розповідайте історії, пам’ятайте про важливість емоцій.

-        ПОВТОРЮЙТЕ стільки разів, скільки потрібно, щоб аудиторія засвоїла вашу інформацію.

-        Надавайте інформацію в тому вигляді, в якому її буде легко ПОШИРИТИ — поділитися в соцмережах, переказати на роботі або вдома, показати друзям. Використовуйте фото, відео та інші форми візуалізації  для підкреслення сучасності, масштабності, а також для прискорення та донесення індивідуальних ключових ідей та відношень.

-        Організуйте зворотний зв’язок з цільовими аудиторіями, щоб  зрозуміти очікування аудиторії, упередження, острахи, потреби та інтереси, надасть можливостті оцінити ефективність комунікації та усвідомити про необхідність своєчасних корекційних заходах.

-        Демонструйте впевнений, особистісний шлях до ЗМІН.


Циклова комісія викладачів психолого-педагогічних дисциплін та методик навчання  перебуває в інтерактивній позиції партнерської взаємодії між суб’єктами освітнього процесу  коледжу, ЗЗСО та студентським самоврядуванням, що сприяє оптимізації  освітнього процесу. 




Немає коментарів:

Дописати коментар